Unele texte sunt pamflete şi trebuiesc tratate ca atare. Orice asemănare cu oameni sau animale reale se pedepseşte conform legii...

miercuri, 29 iunie 2011

Oferta job tare

Descrierea postului:
Anutam deschiderea unui nou centru de competente J2EE la Penitenciarul J2EElava. Personalul va fi recrutat in urma cursurilor de reconversie profesionala a detinutilor dar si prin alipirea unor noi resurse externe.
Cerinte:
Se cauta posibili detinuti ce au comis fapte grave in domeniu si au ispasit pedepse de minim 3 ani.
Sefii de banda sunt si ei urmariti.
Oferta (bonusuri, beneficii):

Cei interesati sunt rugati sa isi trimita cazierul pe adresa j2ee@carcera.ro sau sa predea chiar aici. Numai candidatii potriviti vor fi "ridicati".

Ti-am pastrat si tie un loc la noi in celula!
Descrierea firmei:
Senior Tech este o companie de recrutare si executive search specializata pe domeniul IT.

Avantajul echipei noastre este imbinarea dintre background-ul tehnic si experienta in activitatea de recrutare. Acesta rezulta in capacitatea de a intelege specificul cerintelor pe care companiile le au, si ca urmare, prezentarea unor candidati care respecta criteriile tehnice.
La randul lor, candidatii pot prezenta in detaliu realizarile lor tehnice, pentru ca acestea vor fi intelese si receptionate cu acuratete.

La cerere, raspundem si cerintelor speciale ale companiilor pentru acoperirea unor nevoi de recrutare din alte domenii, ca de exemplu: inginerie, farmaceutic, resurse umane, vanzari.

Baza noastra de date cumuleaza un numar mare de specialisti si si-a conturat amplitudinea atat datorita muncii de cautare directa desfasurata de fiecare membru al echipei, precum si datorita mentinerii si inoirii permanente a contactelor noastre.

Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru:
www.senior.ro

1. Au fost berbeci care au aplicat. Inca o dovada ca pe siteurile de recrutare se aplica, oriunde, oricum, indiferent de ce scrie...

2. Trolling at its best

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Bobbi - Shoarecele de blog